بسم الله الرحمن الرحیم

زیباتر این بود که دزیره بانو خودشان مجددا پویش کتابخوانی را بازگردانی کنند، اما حالا که به هردلیلی تصمیم ندارند، با کسب اجازه از محضر متشخص‌شان، در این گوشه‌ی دنیا ادامه‌اش می‌دهم. 

بنای ایشان بر این بود که یک کتاب مشخص با نظر مخاطبان انتخاب می‌شد، در موعد مقرری مطالعه می‌شد و رأس یک ساعت هرکس چکیده‌ی مطالعه و معرفی خود را در وبلاگش می‌نوشت. 

من می‌خواهم کمی سطح تعامل کتابخوانی را بالا ببرم و انعطاف‌پذیرترش کنم. 

اسم پویش را می‌گذارم کتاب سر ماه. مثل خرید سر ماه که خانواده‌ها، اول هر ماه اقلام ضروری خانه را تهیه می‌کنند. کتاب را هم در بسته‌ی معیشتی خانواده بگنجانیم.

بنابراین ما ابتدای هرماه یک یادداشت با عنوان پویش اینجا ثبت می‌کنیم. کتاب در صف خواندن ماه بعد را نام می‌بریم و کتاب خوانده شده‌ی ماه را معرفی می‌کنیم. میتوانید در نظرات اینجا بنویسید یا در وبلاگ خودتان بنویسید و اینجا لینک بدهید.

یک انعطاف دیگر هم ایجاد می‌کنم. در آن پویش باید بعد از بعد از اتمام کتاب آن را معرفی می‌کردیم. در اینجا اول هر ماه، هرکجا که بودیم همان را ثبت می‌کنیم. مثلا از یک کتاب ۶۰۰ صفحه‌ای، ۷۰ صفحه خواندیم، تا همانجا معرفی می‌کنیم و به مرور تکمیلش می‌کنیم.

پ.ن: اگر از دوستان و اعضای خانواده (مخصوصا کودکان) کسی کتاب مفیدی خواند، لطفا معرفی کنید.

۴. پویش کتابخوانی دزیره بانو، با کمی تغییر

کتاب ,می‌کنیم ,معرفی ,پویش ,کتابخوانی ,معرفی می‌کنیم ,پویش کتابخوانی
مشخصات
آخرین جستجو ها